<oembed><version>1.0</version><provider_name>Majorcom</provider_name><provider_url>https://www.majorcom.fr/en/</provider_url><author_name>Emeric Marty</author_name><author_url>https://www.majorcom.fr/en/author/reseau-def/</author_url><title>P ATT-19100 - Panel 6 attenuators 100 W 19 "10 Bearings - Majorcom</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="djl3Q3CyEt"&gt;&lt;a href="https://www.majorcom.fr/en/produit/p-att-19100/"&gt;P ATT-19100&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.majorcom.fr/en/produit/p-att-19100/embed/#?secret=djl3Q3CyEt" width="600" height="338" title="&#x201C;P ATT-19100&#x201D; &#x2014; Majorcom" data-secret="djl3Q3CyEt" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://www.majorcom.fr/wp-content/uploads/2021/11/P-ATT-19100.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>600</thumbnail_width><thumbnail_height>114</thumbnail_height><description>P ATT-19100 - Majorcom - Panel 6 attenuators 100 W 19 "10 Bearings - With 24Vdc Popur Input Level Recovery...</description></oembed>